volvo
Oferta

Serwis klimatyzacji samochodowej Wrocław


MAREX
producenci

Serwis klimatyzacji samochodowej Wrocław Robotnicza 72D
Teren Archimedesa
71 782-75-27
71 724-57-55
marex-1@wp.pl

MAREX II
producenci

Serwis klimatyzacji samochodowej Wrocław Generała Stefana Grota-Roweckiego 170
71 351-80-94
602-626-792
marexopony@gmail.com

Prowadzimy serwis klimatyzacji, w ramach którego wykonujemy okresowe przeglądy klimatyzacji samochodowych wszystkich marek, napełniamy klimatyzację oraz dokonujemy napraw układu klimatyzacyjnego.

Wymieniamy sprężarki, przewody chłodnicze, filtry osuszaczy, dyszy dławiące i skraplacze.

Oferujemy oryginalne część bądź zamienniki.

Układ klimatyzacji w autach musi przechodzić regularne kontrole. Zaniedbanie tej czynności może doprowadzić do pojawienia się niedogodności, takich jak brzydki zapach w kabinie, pogorszenie funkcjonowania klimatyzacji samochodowej czy wręcz zniszczenie całego systemu. Przegląd wykonywany przynajmniej 2 razy do roku (przed sezonem i tuż po nim) jest o wiele tańszym rozwiązaniem niż potencjalna naprawa układu. Z tego względu warto pamiętać o stałym serwisowaniu.

Klimatyzacja samochodowa w dobrym stanie

Aby utrzymać system chłodzenia w odpowiedniej formie, trzeba od czasu do czasu wykonać kilka czynności. W ramach usług serwisowych warsztatów Marex oferujemy m.in.:

Sprawdzenie stanu systemu chłodzenia to sprawdzony sposób na wydłużenie jego żywotności. Należy kontrolować jego zużycie zwłaszcza podczas intensywnej eksploatacji układu.

Kompleksowa naprawa klimatyzacji samochodowej

Awarie mogą wydarzyć się – sporadycznie – w nawet najbardziej zadbanej klimatyzacji. W takim przypadku należy skorzystać z fachowej pomocy. Nasz serwis klimatyzacji samochodowej zajmuje się m.in.:

Do napraw klimatyzacji samochodowej używamy, wedle życzenia klienta, oryginalnych części odpowiednich dla samochodu lub ich zamienników. Przy okazji wykonujemy przegląd układu klimatyzacji, aby upewnić się, że wszelkie usterki zostaną naprawione, a filtry wciąż odgrywają swoją rolę. Dzięki temu można w porę zareagować na zmiany, które w konsekwencji doprowadzają do zniszczenia lub zmniejszenia wydajności klimatyzacji.

Cena serwisu klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu

Wycena przeglądu odbywa się indywidualnie. Nasi klienci płacą wyłącznie za to, czego wymaga dany układ klimatyzacji. Na cenę wpływają także dodatkowe usługi, takie jak odgrzybianie czy ozonowanie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty warsztatów Marex. Zapewniamy profesjonalną obsługę, uczciwą wycenę i błyskawiczne tempo naprawy klimatyzacji samochodowej. Zainteresowanych przeglądami prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy, lub odwiedzenie jednego z naszych serwisów przy ul. Robotniczej 72D i Jaworskiej 4 we Wrocławiu.