haki holownicze wrocław
Oferta

Montaż haków holowniczych


MAREX
producenci

Montaż haków holowniczych Wrocław Robotnicza 72D
Teren Archimedesa
71 782-75-27
71 724-57-55
marex-1@wp.pl

MAREX II
producenci

Montaż haków holowniczych Wrocław Generała Stefana Grota-Roweckiego 170
71 351-80-94
602-626-792
marexopony@gmail.com

Specjalizujemy się w montażu oraz sprzedaży haków holowniczych do każdego typu pojazdu.

Oferujemy haki nowe i używane od renomowanych producentów.

Jeden z najlepiej wyposażonych punktów montażu haków holowniczych we Wrocławiu

Haki holownicze stanowią element, za pośrednictwem którego istotnie zwiększą Państwo możliwości transportowe swojego pojazdu. Można wykorzystać je np. do przewozu rowerów, holowania innych samochodów czy też do przymocowania do auta przyczepy. Decydując się jednak na montaż haków, należy mieć na uwadze, że nie jest to akcesorium uniwersalne i w każdym wypadku powinno być ściśle dopasowane pod konkretny typ oraz model pojazdu.

Jeśli chodzi o Wrocław, jesteśmy jednym z najlepiej wyposażonych warsztatów samochodowych pod kątem haków holowniczych. Na nasz asortyment składają się produkty wysokiej jakości oraz zapewniające pełne bezpieczeństwo użytkowania, czego potwierdzenie stanowi posiadana przez nie homologacja. Wśród dostępnych w naszej ofercie propozycji znajdują się haki holownicze z kulą mocowaną przy użyciu śrub, odpinaną automatycznie lub półautomatycznie, a także haki odchylane, umożliwiające odgięcie i schowanie ich konstrukcji pod podwoziem samochodu.

Dysponujemy produktami kompatybilnymi z dowolnym typem pojazdu oraz z wszystkimi najpopularniejszymi w Polsce markami samochodowymi.

Jak przebiega procedura montażu haka holowniczego w naszym wrocławskim warsztacie?

Do największych zalet naszej firmy, w kontekście haków holowniczych, zaliczamy profesjonalizm i precyzję ich instalacji. W związku z tym, procedurę montażu przeprowadzamy przy uwzględnieniu następujących etapów:

Oprócz kompleksowej i fachowo przeprowadzanej usługi montażu haków holowniczych, naszym klientom zapewniamy również jedne z atrakcyjnych cen we Wrocławiu oraz przystępne terminy realizacji zleceń. W zależności od poziomu skomplikowania, całość procedury może zająć naszym mechanikom od 4 do 8 roboczogodzin. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!