volvo
Oferta

Wymiana opon


W naszym serwisie opon umożliwiamy sezonową wymianę opon w samochodach osobowych i dostawczych, przechowywanie opon, a także wykonujemy kompleksowe naprawy opon, pompowanie kół gazem, komputerowe wyważanie kół czy prostowanie felg.

Prowadzimy sprzedaż opon nowych oraz używanych.

Ogumienie jest – całkiem dosłownie – podstawą każdego samochodu. To od niego zależy komfort jazdy i bezpieczeństwo na trasie. Opony muszą więc być w jak najlepszym stanie niezależnie od sezonu. Dbałość o ich formę należy do obowiązków każdego odpowiedzialnego kierowcy. Jeśli nie posiada się właściwej wiedzy o ogumieniu, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy nie tylko wymienią koła, ale również doradzą wybór felg odpowiednich dla danego samochodu.

Kiedy wymiana opon staje się koniecznością?

Zazwyczaj o wymianie pamięta się tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu. Dobrze jest jednak obserwować stan kół także w trakcie ich użytkowania. Jakiekolwiek pęknięcia lub inne urazy pojawiające się na oponach mogą skutkować pogorszeniem ich funkcjonowania. O konieczności wymiany może też zadecydować mechanik samochodowy.

Specjaliści firmy Marex posiadają odpowiednią wiedzę, umiejętności i sprzęt, dzięki którym mogą zmierzyć stan ogumienia podczas serwisu opon. Zazwyczaj zwraca się uwagę na:

Aby zyskać pewność w kwestii przydatności opon, warto skorzystać z doświadczonego warsztatu. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi i terminową realizację zlecenia. Oprócz wymiany kół i sprzedaży opon możemy również zająć się ich naprawą, jeśli tylko będzie możliwa. W większości przypadków konserwacja ogumienia jest znacznie tańsza niż zakup kolejnych opon – nawet używanych. Jeśli jest inaczej, pomożemy w wyborze nowych kół, dostosowanych do danego samochodu. W ramach serwisu proponujemy także dodatkowe usługi, takie jak:

Usługi dotyczą zarówno samochodów osobowych, jak i busów czy pojazdów dostawczych.

Profesjonalny serwis opon we Wrocławiu

Dbamy o to, aby nasze usługi były jak najbardziej konkurencyjne, dlatego utrzymujemy atrakcyjne ceny wymiany i naprawy opon. Skorzystanie z naszej oferty to czysta oszczędność. Szczegółowy cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej. Warto dodać, że w serwisach korzystamy wyłącznie ze sprzętu dostarczanego przez zaufanych producentów, m.in. Michelin, Walker, Febi czy Bosal.

Wrocław to miasto, w którym znajdują się dwa warsztaty Marex: przy ul. Robotniczej 72D oraz Jaworskiej 4. Zachęcamy do ich odwiedzenia. Na miejscu można otrzymać profesjonalne doradztwo w kwestii wymiany opon, a także uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.